r google-plus facebook twitter linkedin2 nujij M Monitor Nieuwsbrief pdclogo man met tas twitter boek

Drs. B.C. (Barbara) Kathmann

foto Drs. B.C. (Barbara) Kathmann
vergrootglas
bron: Flickr / Partij van de Arbeid
Met dank overgenomen van Parlement.com.

Barbara Kathmann (1978) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van de PvdA. Zij was van juli 2018 tot februari 2021 wethouder voor economie, wijken en kleine kernen van Rotterdam. Eerder was zij lijsttrekker en fractievoorzitter van PvdA Rotterdam en werkte zij onder meer bij omroep LLink.

PvdA
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

Inhoud

1.

Voornaam (roepnaam)

(Barbara)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Rotterdam, 12 mei 1978

3.

Partij/stroming

partij(en)
PvdA (Partij van de Arbeid)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/7)

  • lid gemeenteraad van Rotterdam, van 27 maart 2014 tot 5 juli 2018
  • wethouder (van economie, wijken en kleine kernen) van Rotterdam, van 5 juli 2018 tot 13 maart 2021
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 31 maart 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Nevenfuncties

vorige
  • directeur, Giovanni van Bronckhorst Foundation, van juli 2012 tot juli 2018

7.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

9.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.

Terug naar boven