r google-plus facebook twitter linkedin2 nujij Monitor Nieuwsbrief pdclogo man met tas twitter boek

(Raffaele) Fitto

Raffaele Fitto () was van 1 juni 2014 tot 12 oktober 2022 lid van het Europees Parlement. Fitto maakte deel uit van de Fractie Europese Conservatieven en Hervormers en komt uit Italië.

Delen

Inhoud

1.

Personalia

land
Italië

2.

Partij/stroming

fractie Europees Parlement
Fractie Europese Conservatieven en Hervormers

3.

Hoofdfuncties/beroepen

  • lid Europees Parlement, van 20 juli 1999 tot 20 juni 2000
  • lid Europees Parlement, van 1 juni 2014 tot 12 oktober 2022

4.

Publicaties van/over

website
https://www.europarl.europa.eu/meps/nl/4465/RAFFAELE_FITTO/history/9

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.

In deze biografie zijn gegevens verwerkt tot 12 oktober 2022.

Delen

Terug naar boven