r google-plus facebook twitter linkedin2 nujij M Monitor Nieuwsbrief pdclogo man met tas twitter boek

(Paul) Nuttall

Paul Nuttall (1976) is sinds 14 juli 2009 lid van het Europees Parlement. Nuttall maakte namens de "United Kingdom Independence Party" deel uit van de Fractie Europa van Vrijheid en Directe Democratie. In december 2018 keerde hij die partij echter de rug toe. Hij komt uit het Verenigd Koninkrijk.

Inhoud

1.

Personalia

land
Verenigd Koninkrijk

geboorteplaats en -datum
Liverpool, 30 november 1976

2.

Partij/stroming

fractie Europees Parlement
Fractie Europa van Vrijheid en Directe Democratie

3.

Hoofdfuncties/beroepen

lid Europees Parlement, van 14 juli 2009 tot 1 juli 2019

4.

Publicaties van/over

website
https://www.europarl.europa.eu/meps/nl/96805/PAUL_NUTTALL/history/8

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.

In deze biografie zijn gegevens verwerkt tot 1 juli 2019.

Terug naar boven