r google-plus facebook twitter linkedin2 nujij M Monitor Nieuwsbrief pdclogo man met tas twitter boek

(Alain) Lamassoure

Alain Lamassoure (1944) was van 20 juli 1999 tot 1 juli 2019 lid van het Europees Parlement. Lamassoure maakte deel uit van de Fractie Europese Volkspartij en komt uit Frankrijk.

Inhoud

1.

Personalia

land
Frankrijk

geboorteplaats en -datum
Pau, 10 februari 1944

2.

Partij/stroming

fractie Europees Parlement
Fractie van de Europese Volkspartij (christendemocraten)

3.

Hoofdfuncties/beroepen

  • lid Europees Parlement, van 25 juli 1989 tot 30 maart 1993
  • lid Europees Parlement, van 20 juli 1999 tot 1 juli 2019

4.

Publicaties van/over

website
http://www.europarl.europa.eu/meps/nl/1204/ALAIN_LAMASSOURE/history/8

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.

In deze biografie zijn gegevens verwerkt tot 1 juli 2019.

Terug naar boven