r google-plus facebook twitter linkedin2 nujij M Monitor Nieuwsbrief pdclogo man met tas twitter boek

Together for social justice & sustainable growth. An S&D & #EuropeTogether event, Gotenburg

Vestingwal in Göteborg
datum 16 november 2017
plaats Gotenburg, Zweden
locatie At: Kajskjul 8, Packhusplatsen 11, 411 13 Gothenburg, Sweden Toon locatie
aanwezigen A.M. (Agnes) Jongerius, (Udo) Bullmann, (Gianni) Pittella, (Evelyn) Regner, (Marita) Ulvskog, (Brando) Benifei, (Jeppe) Kofod, (Georgi) Pirinski e.a.
organisatie Fractie Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten (S&D)

Together for social justice & sustainable growth.

The necessity of strenghening social rights, social justice, to achieve growth.

A joint S&D & #EuropeTogether event.

A full programme can be found below.

Please register here

MEPs INVOLVED

PITTELLA Gianni

gianni.pittella@ep.europa.eu

+32 2 284 51 59

+33 3 88 17 51 59

http://www.giannipittella.eu/

STANISHEV Sergei

sergei.stanishev@ep.europa.eu

+32(0)2 28 45654

+33(0)3 88 1 75654

http://www.stanishev.eu/

KOFOD Jeppe

jeppe.kofod@ep.europa.eu

+32(0)2 28 45463

+33(0)3 88 1 75463

http://www.socialdemokraterne.dk/default.aspx?site=jeppekofod

ULVSKOG Marita

marita.ulvskog@ep.europa.eu

+32(0)2 28 45443

+33(0)3 88 1 75443

http://www.socialdemokraterna.se/marita

JONGERIUS Agnes

agnes.jongerius@ep.europa.eu

+32(0)2 28 45699

+33(0)3 88 1 75699

https://agnesjongerius.pvda.nl/

PIRINSKI Georgi

georgi.pirinski@ep.europa.eu

+32(0)2 28 45254

+33(0)3 88 1 75254

BENIFEI Brando

brando.benifei@ep.europa.eu

+32(0)2 28 45644

+33(0)3 88 1 75644

http://www.brandobenifei.it/

REGNER Evelyn

evelyn.regner@ep.europa.eu

+32 2 284 54 76

+33 3 88 17 54 76

http://evelyn-regner.at/

RODRIGUES Maria João

mariajoao.rodrigues@ep.europa.eu

+32 2 284 58 63

+33 3 88 17 58 63

http://www.mariajoaorodrigues.eu/UK/

BULLMANN Udo

udo.bullmann@ep.europa.eu

+32(0)2 28 45342

+33(0)3 88 1 75342

http://www.udo-bullmann.de/

S&D PRESS CONTACT

TUTTLIES, Utta

utta.tuttlies@ep.europa.eu

+33 3 88 17 29 98

+32 2 284 30 61


Inhoud

1.

Fractie Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten (S&D)

In het Europees Parlement bestaat sinds juli 2009 de Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten (S&D). De fractie is ontstaan na een overeenkomst tussen de Partij van de Europese Sociaal-Democraten (PES), die verschillende sociaaldemocratische partijen uit Europa verenigt, en de Italiaanse Democratische Partij. De PvdA is bij de S&D aangesloten, evenals bijvoorbeeld de Duitse SPD en de Spaanse PSOE. De Spaanse Iratxe García Pérez is voorzitter van de S&D fractie.

De S&D streeft naar een Europa dat gelijke kansen biedt voor alle burgers, en naar een sociaal Europa.

2.

Meer over...

Terug naar boven